DĚTSKÉ ZÁVODY DR.MAX BĚHEJ LESY VYSOČINA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DĚTSKÉ ZÁVODY DR.MAX BĚHEJ LESY VYSOČINA

Foto: Raul

> Termín

26.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Seriál Běhej lesy není určený jen dospělým, má také svou dětskou variantu. Ta je pro všechny děti do patnácti let. Nádherná příroda bohatá na skalní útvary, skalní města a lesy skrývající gotické hrady, zříceniny a lidové roubenky, to je Vysočina. Ubytovat se můžete třeba u Sněhurky či Rumcajse v nedaleké pohádkové vesničce. Závod Běhej lesy Vysočina vás zavede ke skalám Žďárských vrchů. Seriál není určený jen dospělým, ale i dětem, které budou závodit na trasách 500 metrů a 1 kilometr. Na malé závodníky čekají trasy po měkkém povrchu, lesních stezkách v krásné české přírodě. Ve startovním balíčku najde každý malý závodník tričko Běhej lesy. Před startem závodu čeká závodníky rozcvička na zahřátí a v cíli pak každý běžec obdrží originální dřevěnou medaili. DĚTSKÉ KATEGORIE Starty dětských závodů jsou rozděleny podle věkových kategori do 5 startů (rozdělení do jednotlivých startů 1-5 mají děti uvedené na startovních číslech) Ročníky Kategorie Trať 2015 a mladší Benjamínci 500 m (START 1) 2013 - 2014 Předžáci 500 m (START 2) 2011 - 2012 Nejmladší žáci 1 km (START 3) 2009 - 2010 Mladší žáci 1 km (START 4) 2007 - 2008 Starší žáci 1 km (START 5) CO ZAHRNUJE STARTOVNÉ -Startovní číslo s měřícím čipem a s dárky od partnerů -Jméno na startovním čísle při registraci a úhradě startovného - nejpozději 31.5. -Šatna, úschovna, mobilní toalety, umývací žlaby -Občerstvení v cíli -Zdravotní služba -Účastnická medaile -SMS s cílovým časem -Fotografie a diplom ke stažení zdarma -Prodejní stánky partnerů s občerstvením -Bavlněné tričko z limitované edice Běhej lesy od hlavního - partnera Dr.Max -První tři závodníci v kategoriích obdrží věcné ceny A pokud si i vy chcete zaběhnout dospělý závod, můžete si vybrat z několika možností. Na výběr jsou klasické 21 km, 12 km a 39 km. Při závodě Běhej lesy Vysočina se proběhnete mělkými širokými údolími i po mírně zvlněných hřbetech, které v této oblasti vznikaly postupně už od prahor a patří tak k nejstarším celkům Českého masívu.

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Milovy
Ulice: Milovy
Telefon: +420 221 998 350
E-mail: [email protected]

> Komentáře