Mateřská škola Morašice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Morašice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je umístěna v rozsáhlé účelovém areálu tří budov a velké školní zahrady.V první přízemní budově se nachází školní kuchyně s nezbytným zázemím, kancelář vedoucí školní jídelny a školní jídelna pro děti a učitele základní školy.Tato budova je chodbou spojena s budovou užívanou dětmi. Jedná se o budovu dvoupatrovou, v přízemí bezbariérovou. V současnosti využíváme obě podlaží, kde jsou třídy dětí, šatny, umývárny, toalety a přípravné kuchyňky, kabinety. V třetí budově je kancelář účetní, zbytek budovy škola nevyužívá. Součástí areálu je rozsáhlá zahrada plná zdravé zeleně, vybavená dostatečným množstvím herních prvků a pískovištěm. Vlastníme koloběžky, odrážedla, traktory, na kterých děti jezdí po chodnících v areálu. Areál je situovaný stranou od komunikací, proto je prostředí klidné, nerušené hlukem, nezasažené zplodinami. Zahrada je v době provozu volně přístupná malým dětem z obce v doprovodu rodičů. Umístění školy v klidné oblasti zajišťuje bohaté a bezpečné možnosti pro vycházky do přírody, například potok Fiala a jeho okolí, ovocný sad a vůbec celé okolí obce nabízejí příležitosti pro poznávání přírody a hlavně zdravý pobyt na čerstvém vzduchu.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Morašice
Ulice: Morašice 134
Telefon: 461 613 748
E-mail: [email protected]

> Komentáře