Mateřská škola Hartmanice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Hartmanice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ Hartmanice se nachází na okraji malé vísky v půvabném prostředí Českomoravské vysočiny. Nedaleko stojí pod košatými lipami kaplička, od které je krásný výhled na nedaleké Bystré a do blízkého okolí. Budova školky byla vystavěna po druhé světové válce. Nejdříve budova sloužila jako kulturní dům, později zde byla obecní škola a školka. V současné době je mateřská škola umístěna v přízemí budovy a prošla několika změnami. Snažíme se ji neustále zvelebovat. V roce 2014 se nám podařilo rozšířit prostory školky a v roce 2015 proběhla úplná rekonstrukce sociálního zázemí. Chceme, aby školka byla příjemná, hravá a připomínající rodinné prostředí. Výhodou je také to, že máme k dispozici vlastní kuchyni s jídelnou a nemusíme jídlo pro děti dovážet. Rodiči je školka vyhledávána právě pro svoji osobitost a umístění v přírodním prostředí. Máme zájem o kontakt s rodiči, vážíme si jejich účasti a spolupráce. Snažíme se, aby předškolní vzdělávání bylo mimo jiné vnímáno jako začátek socializačního procesu, který je velice důležitý pro další rozvoj dětí a jejich společenského postavení. K naplňování našich představ o vzdělávání slouží i filozofie MŠ, kdy klademe důraz na individuální přístup k dítěti, uplatňujeme principy a zásady montessori pedagogiky. K tomuto postupně přizpůsobujeme i interiéry školky.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Hartmanice
Ulice: Hartmanice 109
Telefon: 739 379 879
E-mail: [email protected]

> Komentáře