Mateřská škola Čtyřlístek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Čtyřlístek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Čtyřlístek se nachází v klidné lokalitě městské zástavby v sousedství Masarykovy základní školy. Ideální je její dopravní dostupnost, ke škole vede málo frekventovaná silnice, takže rodiče nemají problém s parkováním nebo mohou využít městskou hromadnou dopravu, která zde má zastávku. Výhodou její polohy je blízkost přírody (lesopark Liboháj, městské přehrady, zahrádkářská kolonie, park..), ale také nedaleké městské centrum s obchody, kulturními zařízeními a historickým jádrem. Školu tvoří dvoupatrová budova s vlastní kuchyní. Je komponována jako čtyřtřídní a svými parametry dosahuje kapacity 100 dětí. V přízemí jsou centrální šatny pro děti, v prvním a druhém patře jsou umístěny třídy s vlastním sociálním zařízením. V suterénu byla zřízena keramická dílna. Areál školy dotváří dvě velké zahrady určené pro pohybové aktivity a hry dětí. MŠ Čtyřlístek spolupracuje s rodiči, s ostatními mateřskými školami v Poličce, se základními a středními školami, Střediskem volného času Mozaika Polička a kulturními zařízeními v Poličce. MŠ má čtyři třídy, které svým uspořádáním vyhovují dětským aktivitám i odpočinku. Děti mají dostatek různorodých hraček, metodických pomůcek a materiálů pro hry a vzdělávací činnosti. Každá třída má své sociální zařízení a slouží dětem i jako tělocvična, ložnice a jídelna, takže nemusí známé prostředí opouštět. Výhodou MŠ jsou i dvě velké zahrady s herními centry a pískovišti, které děti využívají k pobytu venku.

> Otevírací doba

6:15 - 16:15

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Polička
Ulice: E. Beneše 627
Telefon: 774 701 731
E-mail: [email protected]

> Komentáře