Zručský kuličkový areál | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zručský kuličkový areál

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kuličková dráha je součástí velkého, venkovního dětského hřiště, jehož atrakce myslí na menší i větší děti. Prolézačky, skluzavky, houpačky nebo hned vedle dětské dopravní hřiště, u které stojí domeček, kde si můžete půjčit šlapací auta koupit kuličky nebo občerstvení. Já však doporučuji vzít si svoje z domu, protože "domeček" funguje pouze omezeně. V létě přijde vhod velké množství stínku a pár metrů vzdálená cukrárna. Nachází se blízko zámku ve Zruči nad Sázavou, přesněji v areálu školní jídelny na ulici 5.května. Nabízí 10 kuličkových drah a tři můstky. Letáček, více informací a pravidla jednotlivých her můžete získat v infocentru. Výlet můžete spojit s nedalekou rozhlednu Babkou, muzeem hraček na zámku Zruč, vodním domem u přehrady Švihov, Včelím světem v okrese Benešov nebo procházkou podél řeky Sázavy (Zruč nad Sázavou - Tůmův mlýn). Parkovat se dá pohodlně před areálem.

> Otevírací doba

Celoročně - VSTUP ZDARMA!

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Zruč nad Sázavou
Ulice: ulice 5. května (v areálu u školní jídelny)

> Komentáře