Mateřská škola Biskupice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Biskupice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Počátky vzniku předškolního zařízení v obci se datují k 6. lednu 1958, kdy byla MŠ umístěna do budovy zámku. Za 30 let byl v zástavbě rodinných domků vybudován nový účelový objekt pro předškolní zařízení a ten byl slavnostně otevřen 31. srpna 1988. Půdní prostory, které škola nikdy nevyužívala, byly adaptovány na byty. Mateřská škola je společně se školní jídelnou umístěna v přízemí. Všechny prostory jsou velké, prosluněné, suché. Z herny a třídy jsou přímé vstupy na školní zahradu, která je upravena ke hře a k pohybovému vyžití dětí. Během posledních let byla školka zmodernizována. Budova dostala novou střechu, barevný nátěr fasády, plastová okna i vstupní dveře. Na zahrádku byly pořízeny moderní, dřevěné, barevné herní prvky, byly vysázeny okrasné dřeviny. Z dotace Ministerstva zemědělství došlo k modernizaci vnitřních prostor tříd, herny a kuchyně školky. Poslední velká modernizace se týkala dětské umývárny. Z hlediska úspory bylo nainstalováno nové osvětlení v celé MŠ a byl vyměněn plynový kotel. Kapacita školy je celkem 26 dětí. Již dlouhodobě je kapacita plně obsazena a to nejen místními dětmi, ale také dětmi z blízkého okolí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Biskupice
Ulice: Biskupice 144
Telefon: 776 583 015
E-mail: [email protected]

> Komentáře