Mateřská škola Banín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Banín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Malotřídní mateřskou školu v Baníně navštěvuje ve školním roce 2018/2019 celkem 14 dětí. Děti se vzdělávají dle školního vzdělávacího programu s názvem „Objevujeme celý svět“. Provoz mateřské školy je od 6,30 do 15,30 hodin. Děti se věnují spontánní hře a činnostem dle vlastního výběru. Hrají si společně, vytvářejí skupinky podle dané činnosti, někteří volí činnost u stolečků např. kreslení, modelování, skládání, prohlížení knih nebo konstruktivní hry se stavebnicemi. Děti jsou vedeny k samostatnosti v osobní hygieně a stolování. Různé činnosti probíhají v průběhu celého dne formou individuální, skupinové či kolektivní práce učitelky s dětmi. Vycházejí z potřeb a zájmu dětí. Všechny činnosti jsou hravého charakteru, činnosti řízené prolínají hrou a časově nejsou pevně stanoveny. S dětmi navštěvujeme různé divadelní a filmové představení v blízkém okolí, pořádáme vánoční dílničky, besídky, pořádáme dětský karneval, den dětí, dny otevřených dveří, účastníme se akcí pořádané obecním úřadem a pravidelně navštěvujeme solnou jeskyni.

> Otevírací doba

6:30 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Banín
Ulice: Banín 49
Telefon: 461 521 152

> Komentáře