Mateřská škola v Líbánkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola v Líbánkách

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola v Líbánkách vznikla 1. 9. 2020 sloučením stávající III. mateřské školy na Lidické ulici a I. mateřské školy v Jiráskově ulici (zámek), která je nyní odloučeným pracovištěm. Tím vznikla sedmitřídní MŠ (hlavní budova 5 tříd, odloučené pracoviště 2 třídy). Obě budovy se nacházejí v zajímavých a jedinečných lokalitách města a jsou obklopeny zelení. Hlavní budova s prostornou zahradou stojí v klidné části města v blízkosti přírodního areálu Černá hora, zahrádkářské kolonie, letního a zimního stadionu, krytého plaveckého bazénu a plovárny. Odloučené pracoviště nalezneme v historickém jádru města v blízkosti zámku, zámeckých a Klášterních zahrad. Obě budovy prošly rozsáhlou rekonstrukcí - byly zvětšeny prostory pro hru dětí, upraveno sociální zařízení pro děti a zázemí pro pedagogy. Na odloučeném pracovišti byla vybudována výdejna jídla a prostory pro praní prádla. Na hlavní budově mohou děti využívat keramickou dílnu a tělocvičnu, na odloučeném pracovišti saunu.

> Otevírací doba

6:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Lidická 1056
Telefon: 778 140 258
E-mail: [email protected]

> Komentáře