Mateřská škola Palackého náměstí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Palackého náměstí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ Polička, Palackého nám. 181 se nachází v centru historického města. Vchází se do ní památkově chráněnými, vyřezávanými vraty, za kterými nás v každé roční době vítá duha s rozesmátým sluníčkem. Každoročně se v MŠ vzdělává 50 dětí (nejvýše povolená kapacita školy), které jsou podle věku rozděleny do dvou tříd. V přízemí budovy se nachází ředitelna, šatny dětí, společná jídelna s kuchyňkou pro výdej jídla, prostorná chodba, která je využívaná k výstavkám dětských prací, k divadelním představením a cvičení dětí, WC a umývárna. V prvním patře jsou třídy dětí, rozdělené na 2 části, v jedné se rozkládají lehátka pro odpolední odpočinek dětí, dále pak WC a umývárna, kabinet pro ukládání pomůcek, dvoudílná skříň s veškerým výtvarným materiálem, pohybový koutek s ribstoly, trampolínou, bazénkem s míčky, skříň na TV pomůcky (švihadla, míče, kruhy, kuželky, chůdy, hmatové desky apod.), stolek s kinetickým pískem a tvořítky. K MŠ patří školní zahrada vybavená altánkem pro úschovu hraček a pomůcek, pískovištěm, houpačkou, novou průlezkou se skluzavkou a místem k posezení dětí. Nově jsme zakoupili plastovou sestavu Rotogym (sestava průlezek, skluzavek a žebříčků), postavili altánek pro hry na domácnost a společně s rodiči vytvořili okrasný záhonek, kde děti pěstují květiny pro potěšení, mátu na čaj a pažitku do pomazánky. V MŠ pracuje ředitelka, 3 pedagogické a 2 provozní pracovnice. Okolí naší MŠ tvoří historické náměstí, kde se děti seznamují s minulostí města, přilehlý park, který často využíváme při pobytu venku a moderní část města, kde děti poznávají město v podobě současné.

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Polička
Ulice: Palackého nám. 181
Telefon: 461 725 664
E-mail: [email protected]

> Komentáře