Mateřská škola KVÍTEK | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola KVÍTEK

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola byla dána do provozu 2. 1. 1978 jako trojtřídní pavilonová škola. Je postavena v klidné, okrajové části města, v zástavbě bytových domů. Ve dvou pavilonech jsou 3 třídy mateřské školy, jeden pavilon slouží jako hospodářská budova, kde je kuchyň, prádelna a sklady. Pavilony jsou propojeny spojovací chodbou, kterou se vyváží jídlo z kuchyně v termonádobách do jednotlivých tříd , kde je v kuchyňkách vydáváno. Nad tímto pavilonem byla v roce 1998 provedena nástavba, byly zde vybudovány malometrážní byty. V roce 1999 byla jedna třída MŠ pro nedostatek dětí uzavřena a pavilon byl pronajat soukromé firmě. V lednu 2003 vstoupila škola, jako všechny jiné, do právní subjektivity. V roce 2006 se zvýšil počet dětí a byla znovu otevřena další třída . V současné době je přihlášeno 75 dětí. Školu navštěvují děti i z přilehlých obcí – Nedvězí, Nyklovice, Sulkovec, Polom.

> Otevírací doba

6:15 - 16:15

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Bystré
Ulice: Obránců Míru 382
Telefon: 736 754 693
E-mail: [email protected]

> Komentáře