Archeologický skanzen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Archeologický skanzen

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Leží u Ohře, 4 km z. od Loun. Byl založen v místech, kde probíhal velkoplošný průzkum. Expozice rekonstruuje pravěká a raně středověká obydlí na místě odkrytých půdorysů. Ukazuje různé typy obydlí a staveb ze 4. tisíciletí př. K. a způsob života slovanského sídliště z 9. století. Při stavbě se používali pův. materiály i metody a prováděly pokusy s vypalováním keramiky a ukládáním obilí. Odborníci tu zkoušeli podmínky bydlení v létě i v zimě a s výsledky se můžete seznámit, v létě se konají Dny starobylých řemesel. VSTUPNÉ Platí od 1.3.2018 Programy pro školy / skupiny Interaktivní zážitkové programy pro školy 60 Kč (od 6 let) 40 Kč (do 6 let) Plné vstupné 30 Kč Snížené vstupné děti od 6 let (individuální návštěvy), studenti, učni, důchodci 20 Kč Rodinné vstupné 80 Kč Zdarma děti do 6 let (individuální návštěvy), pedagogický doprovod, doprovod ZTP, držitelé průkazu AMG, psi na vodítku, focení pro soukromé účely, parkování (omezená kapacita) zdarma Akce není-li uvedeno jinak je vstupné na akce dobrovolné (doporučené vstupné na jednotlivé akce bývá uvedeno na pozvánkách a u pokladny) dobrovolné

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Březno
Ulice: Postoloprty
Telefon: + 420 771 125 716
E-mail: [email protected]

> Komentáře