Mateřská škola U dvou sluníček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola U dvou sluníček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova MŠ je charakteristická svou členitostí, která umožňuje variabilně využívat všechny prostory. Místnosti jsou propojeny, zařízení je sestaveno pro potřeby dětí a navozuje atmosféru domova. Okolí MŠ tvoří dvě zahrady se stromy, s průlezkami, pískovištěm, fotbalovými brankami, lavičkami ze dřeva, trampolínou, kuchyňkou a pojízdným obchůdkem. V dlouhodobé koncepci MŠ se zaměřujeme na systematické získávání, vyhodnocování a praktické využívání poznatků z výchovně-vzdělávacích činností, které dětem slouží pro osobnostní, komunikační a morální rozvoj. Školní vzdělávací program byl zpracován podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, vydaného MŠMT ČR č.j. 14132/01–22 jako základní pedagogický dokument usměrňující institucionální předškolní výchovu a vzdělávání. Specifickou součástí ŠVP jsou i dílčí projekty a programy systematicky zaměřené na prohlubování estetiky. Školní vzdělávací program byl realizován prostřednictvím třídních vzdělávacích programů.

> Otevírací doba

6:15 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Brněnec
Ulice: Brněnec 22
Telefon: 461 523 226
E-mail: [email protected]

> Komentáře