Mateřská škola Horní Újezd | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Horní Újezd

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola rodinného typu je zřízena, jako škola s celodenním provozem s určenou dobou pobytu dětí od 6,30 hod. do 17,00 hod. Přijímány jsou děti ve věku 2 – 6 let. Mateřská školy se nachází v místní části Horního Újezdu, zvané Krásňoves . Je umístěna v budově, která je obklopena velkou zahradou. V její horní části je vybudované a obcí spravované hřiště, které není součástí školy. Provozovatelem hřiště je zřizovatel školy- Obec Horní Újezd. Toto hřiště využíváme pro pobyt dětí venku, a které je v době od 10:00 hodin do12:00 hodin vyhrazeno k užívání pouze dětmi z MŠ. Jsou zde umístěny 2 altánky, pískoviště, stolky, lavičky, závěsné houpačky, 2 pružinová houpadla, herní sestava se skluzavkou, prolézačka – housenka a houpadlo pro 4 děti, provazový most., házecí stěna Klaun. V části je oplocené malé hřiště na míčové hry se dvěma fotbalovými brankami. Veškeré zařízení je opatřeno atestem, pravidelně obcí revidováno a odpovídá normám EU. Ve spodní části zahrady, prozatím nevyužívané, vznikne v rámci čerpání dotace ze Státního Fondu Životního prostředí přírodní zahrada, která bude členěna na výukovou, zážitkovou a relaxační část. Tato zahrada v ekologickém stylu bude umožňovat celoroční využití a stimulaci všech smyslů dítěte. Aktivity jsou propojeny s celoškolním celoročním projektem „Krásňoveská přírodní zahrada“ a s ekologickou profilací školy. Kapacita zařízení je 28 dětí.

> Otevírací doba

6:30 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Horní Újezd
Ulice: Horní Újezd 143
Telefon: 461 631 273
E-mail: [email protected]

> Komentáře