Mateřská škola Křenov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Křenov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je jednotřídní. Je umístěna v 1. poschodí jednopatrové budovy, v jejímž přízemí je pošta, obecní byt a ústředna Telecomu. V půdních prostorách nad mateřskou školou byly zřízeny tři obecní byty. V mateřské škole jsou zaměstnány dvě pedagogické pracovnice, školnice a topič, který je zaměstnancem obecního úřadu. Provoz mateřské školy je přizpůsoben potřebám a požadavkům rodičů, kteří dojíždějí za prací především do Moravské Třebové a do Jevíčka: od 6:30 hodin do 15:30 hodin. Pedagogické pracovnice se střídají po týdnu na dopoledne a odpoledne. Kapacita naší mateřské školy je stanovena na počet 25 dětí. Kromě dětí z Křenova dojíždějí také z okolních obcí: Přední Arnoštov, Slatina, Janůvky, Dlouhá Loučka. Prostory školy jsou charakteristické svou členitostí, která dovoluje využívat prostoru a tvořit více funkčních, estetických a prožitkových variant výchovného prostředí. V roce 2012 byla MŠ vybavena celá novým nábytkem, lehátky a novými šatnami. Vybavení hračkami, pomůckami, náčiním a různými doplňky odpovídá počtu dětí i jejich věku, a dávají dětem široký prostor k hrám a činnostem, které podporují rozvoj jejich osobnosti. K příjemnému domácímu prostředí naší školy přispíváme výzdobou tříd a šaten výkresy dětí, které jsou průběžně obměňovány.

> Otevírací doba

6:30 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Křenov
Ulice: Křenov 56
Telefon: 731 528 208
E-mail: [email protected]

> Komentáře