Mateřská škola Čistá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Čistá

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Čistá je odloučené pracoviště ZŠ Čistá s kapacitou 40 dětí. Provozní doba MŠ je celodenní, od 6:30 do 16:30 hodin. Kolektiv MŠ tvoří 4 pedagogické a 3 provozní pracovnice. Budova MŠ je patrová, v přízemí je sociální zařízení pro děti, kancelář, šatny a školní jídelna s kuchyní. V prvním patře jsou dvě plně vybavené třídy, ložnice pro mladší děti a wc. Zahrada školy disponuje rozmanitými prvky pro rozvíjení pohybových dovedností dětí. Vedle zahrady je situováno hřiště s umělým povrchem, které je školkou využíváno zejména za nepříznivého počasí. Předškolní vzdělávání je realizováno dle ŠVP „Ať je léto nebo zima, ve školce je to vždy prima!“ Vzdělávání respektuje individuální potřeby a zájmy jednotlivých dětí, vychází ze systematického pozorování učitelek. - Prioritní metody jsou: metody prožitkového učení, učení hrou a činnostmi, které jsou založeny na přímých zážitcích dětí.

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Čistá
Ulice: Čistá 256
Telefon: 605 246 835
E-mail: [email protected]

> Komentáře