Mateřská škola Chornice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Chornice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola sídlí v objektu, který byl vystavěn jako účelové předškolní zařízení a zkolaudován v roce 1987. Nachází se v klidném prostředí uprostřed vesnice mimo hlavní silnici. Výhodou je, že máme blízko do přírody. Budova MŠ je patrová, prostory jsou světlé, původně vytápěné akumulačními kamny. V létě 2013 byla provedena celková rekonstrukce budovy zahrnující výměnu oken a dveří, zateplení, novou barevnou fasádu a ekologické vytápění pomocí tepelných čerpadel. V souvislosti s výše uvedenými stavebními úpravami bylo také instalováno nové venkovní (únikové) schodiště a zábradlí na balkoně. Ve třídách a ložnicích byly položeny nové podlahové krytiny – koberce a PVC. V létě 2015 bylo rekonstruováno sociální zařízení dětí v přízemí. V mateřské škole jsou zřízena 2 oddělení. Obě oddělení jsou stejně řešená a mají dostatečně velké prostory – třídu, hernu, ložnici, šatnu, sociální zařízení pro děti i dospělé, přípravnou kuchyňku. V přízemní části se nachází školní kuchyň, skladové prostory, šatna a sociální zařízení provozních zaměstnanců, sborovna a ředitelna. Tento trakt je podsklepen. Mateřská škola je obklopena dostatečně velkou a udržovanou zahradou, která nabízí dětem možnost využít kolotoč, houpačky, skluzavku, průlezku a tabuli, taktéž 2 pružinové houpačky, 2 pískoviště a domeček, který z části slouží hře dětí, z části je využit jako sklad hraček a pomůcek. V přední části zahrady je zřízeno ohniště a umístěno dřevěné posezení. Stinné zázemí v horkých měsících zajišťuje vzrostlý javor, v ostatních měsících vytváří zajímavou barevnou kulisu, v zimě je místem pro krmení ptactva. Zahrada poskytuje dětem dostatek možností nejen pro hry, ale i příležitosti pro naplňování cílů z ekologické výchovy, kterou se mateřská škola zabývá.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chornice
Ulice: Sluneční 231
Telefon: 461 326 407
E-mail: [email protected]

> Komentáře