Rozhledna Zlobice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Zlobice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přístup: Ze silnice Čebín-Malhostovice vede k rozhledně od přírodní památky Malhostovické kopečky zelená TZT (2,5km, převýšení 110m). Kolem rozhledny vede také červená TZT, která je přivedena z Kuřimi (4,5km, převýšení 120m) nebo z opačné strany z vesnice Lipůvka (4,5km, celkové převýšení cca 40m). Z Malhostovic vede pod rozhlednu cyklostezka č. 5197. Autem lze nejblíže dojet po panelové cestě, která odbočuje ze silnice z Lipůvky do Nuzířova (49.3398958N, 16.5388933E), až na značené parkoviště před areálem firmy Oveko (49.3248847N, 16.5203806E). Odtud je to pěšky dále po panelové cestě (a zároveň po zelené TZT) k rozhledně jen asi 400m. Výhled: např. na Čebínku, Klucaninu, Babylon u Kalů či hádecký vysílač i kohoutovickou vodárnu

> Otevírací doba

o víkendech 9-17 hod. (mimo víkend se na rozhlednu dostanete po předchozí domluvě se správci na Zlobici, nejlépe s paní Ing. Alenou Štěpánkovou, tel. 777 754 812)

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Malhostovice

> Komentáře