Mateřská škola Běly Jensen, Opatov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Běly Jensen, Opatov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Počet tříd - 2 I. třída heterogenní (smíšená), II. třída homogenní (věk 5 -6 let) Počet učitelek: 4 (2 asistenti pedagoga, školní asistent) Provoz MŠ: 6:15 - 16:00 I. třída MŠ, 7:00 - 16:00 hod (od 6:30 hod ve školní družině) ve II. třídě MŠ Děti přichází do MŠ do 8:00. V této době jim je nabídnuta společná činnost např.z oblasti výtvarné či pracovní (kreslení, stříhání, lepení, malování). Střídáme různé techniky a metody práce. Děti, které o práci zájem nemají, si hrají podle svého přání a výběru hraček a později je k činnosti znovu motivujeme. Po 8 hodině se děti připravují na svačinu a poté pokračují ve svých zvolených činnostech. V této době také probíhá individuální práce s dětmi. Další část dopoledne vyplňuje činnost řízená, kde se děti seznamují s písněmi a básničkami s pohybovým doprovodem, hrajeme hry a cvičíme. Každý den provádíme jazykovou chvilku, kde si děti procvičí mluvidla. Vědomostní chvilky probíhají v komunikačním kruhu. Tady mají děti možnost k sebereflexi - co se jim líbilo/nelíbilo, povedlo/nepovedlo. Následuje pobyt venku. Ten je realizován podle počasí a ročního období. Děti mají možnost hrát si na zahradě, chodíme na procházky a v zimním období děti bobují v areálu MŠ. Po obědě přichází odpočinek se čtením pohádky. Odpoledne si děti hrají, probíhá individuální práce s dětmi, dodělávání výrobků, využívání vzdělávacích programů na PC.

> Otevírací doba

6:15 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Opatov
Ulice: Opatov 139
Telefon: 739 013 018
E-mail: [email protected]

> Komentáře