Mateřská škola Sedmikráska | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Sedmikráska

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Sedmikráska v Litomyšli má kapacitu 196 dětí o které pečuje 28 zaměstnanců (8 provozních, 14 pedagogů, 5 asistentek a 1 ekonomická záštita), kteří se snaží vytvářet dětem co nejlepší prostředí pro jejich vývoj, pro maximální získávání zkušeností a návyků. Ve výchovně vzdělávacím procesu jsou preferovány nové způsoby práce, jsou užívány netradiční metody a formy výuky a především se vychází ze zájmu dítěte a také z úzké spolupráce s rodinou. Školka má 7 tříd, které jsou moderně zařízeny. Jsou prostorné, opticky rozdělené na třídu a hernu. Další dělení prostoru poskytuje dětem dostatečné soukromí k různým hrám a navazování prvních interpersonálních vazeb. Ve školce se nachází sauna, kterou děti pravidelně v chladných měsících (listopad – březen, podle počasí) navštěvují i minitělocvična, kde se mohou bez obav vydovádět i s míčem a ostatním tělocvičným nářadím. Na zahradě je několik pískovišť s dostatečným množstvím hraček, 2 domečky jako stvořené pro dětské hry, prolézačky, „opičí“ dráha, pérové houpačky a také dětské venkovní sprchy, kde se děti mohou osvěžit v horkých letních měsících. Zkrátka dětský ráj. Děti zde rády pobývají, vybavení jim poskytuje dostatek volnosti vhodné k tak důležitým spontánním hrám a je i bezpečné – na trávnících dětem nehrozí žádné nebezpečí. Nabídka společných aktivit je rozmanitá a vyhovuje všem věkovým kategoriím dětí. Jsou zapojeny děti, i jejich rodiče a to je pro nás všechny moc důležité.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: 17. listopadu 905
Telefon: 461 612 280
E-mail: [email protected]

> Komentáře