Přehrada Lučina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přehrada Lučina

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rekreační oblast Lučina se nachází v nádherné, zalesněné chráněné krajinné oblasti na úpatí Bílých Karpat, v údolí pod kopcem Šumárník (398 m), 2 km nad obcí Tvarožná Lhota, která ji spravuje. Nádrž slouží ke koupání, je trojúhelníkového půdorysu, dva břehy jsou betonové, jeden přírodní pod lesem s pozvolným vstupem do vody. V betonové části jsou pro vstup do vody schody. Okolí - pláže jsou travnaté, na vtoku je štěrková malá pláž se skluzavkou, u hráze je můstek na skákání do vody. V areálu je restaurace bufetového typu, stánky pro rychlé občerstvení, převlékací kabinky a WC. Pro plavbu po vodě je možno zapůjčit šlapadla. Voda v nádrži je čistá mírně nahnědlá, někdy nazelenalá, obvykle neobsahuje sinice. Koupání ve příjemné a je vhodné i pro malé děti. Pod hrází nádrže bývá v sezonu lunapark.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Tvarožná Lhota

> Komentáře