rozhledna Kamenný vrch | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

rozhledna Kamenný vrch

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Téměř sedmimetrová betonová rozhledna z roku 1928, která prošla v roce 2011 celkovou rekonstrukcí. Výhled ze čtyř metrů vysoké otevřené plošiny zatím stále znemožňují vzrostlé stromy, po opadání listí je výhled možný pouze východním směrem na městskou část Nový Lískovec. Lesoparkem, na jehož horní části se rozhledna nachází, vede množství parkových cest a pěšin. Nejsnazší dosažení rozhledny na kole je od hotelu Myslivna, který leží na vrcholu prudkého stoupání ulice Nad Pisárkami. Z hlavní silnice se odbočí k hotelu a po čtyřiceti metrech se naproti parkovišti zatočí doprava. Úzká asfaltka pokračuje 700 metrů téměř po rovině a končí na pokraji lesa. Zde se zatočí doleva a po zelené TZ se po 160 metrech sjede z mírného kopce až k rozhledně. Sjízdné na horském kole. Lze kombinovat s naučnou stezkou Kamenný vrch.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno-Nový Lískovec

> Komentáře