Mateřská škola Turkovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Turkovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

sme jednotřídní mateřská škola se stanovenou kapacitou 28 dětí. Do mateřské školy jsou přijímány děti od 2 do 6 let věku. Provoz mateřské školy je celodenní od 6,30 do 16,00 hodin. Od 1.1.2003 se mateřská škola stala příspěvkovou organizací zřízenou obcí Turkovice. Příspěvková organizace vykonává činnost mateřské školy a školní jídelny. Hlavním účelem zřízení organizace je poskytování výchovy a vzdělání. Předmět činnosti organizace je vymezen příslušnými ustanoveními zákona č.561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění a prováděcími předpisy. Nabízíme klidné rodinné prostředí, adaptaci, individuální péči, návštěvu solné jeskyně, výlety, divadelní představení, besídky, slavnosti, karneval, vycházky do přírody, školu v přírodě. Naším cílem je, ve spolupráci s rodinou, vychovávat zdravé, zvídavé a samostatné děti.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Turkovice
Ulice: Turkovice 71
Telefon: 774 411 628
E-mail: [email protected]

> Komentáře