Mateřská škola Rosice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Rosice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova mateřské školy je přízemní s veškerým zázemím potřebným k jejímu provozu. Svému účelu slouží od roku 1954. Funguje jako dvoutřídní předškolní zařízení s celodenním provozem a kapacitou pro 52 dětí. V roce 2008 bylo provedeno kompletní zateplení budovy, včetně překladu střechy a jejího nátěru, výměny oken a nátěru fasády. V témže roce byl navrácen prostor, který měl v pronájmu Obecní úřad v Rosicích nad Labem a je využíván jako druhá ložnice pro děti z I. oddělení. Část ložnice je oddělena sádrokartonovou příčkou, čímž vznikl prostor pro vybudování zázemí pro infrasaunu. Každá třída má dvě herny, rozčleněné na řadu koutků, sociální zařízení, šatnu a kabinet pro pedagogy. Ve druhé třídě jsou dvě ložnice se stabilními lehátky. Součástí právního subjektu je školní jídelna s kapacitou pro 120 strávníků. Její členění je na kuchyň s výdejnou a jídelnu. V roce 2017 byla provedena kompletní rekonstrukce školní kuchyně a suterénu. V suterénu školky je hrubá přípravna zeleniny, prádelna se sušárnou, kotelna, sklad a sklep. V letních měsících je využívána krytá venkovní tzv. letní jídelna. Část školní zahrady byla pronajata obecnímu úřadu, který ji využíval jako dětské hřiště, v roce 2012 nám byla tato část vrácena k původnímu užívání, tj. pro pohybové aktivity dětí. V zadním traktu budovy je ohniště určené k opékání buřtů a kopec, který je převážně využíván v zimních měsících. Mateřská škola je chráněna zabezpečovacím systémem.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Prokopa Holého 160
Telefon: 466 643 605
E-mail: [email protected]

> Komentáře