Mateřská škola Raisova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Raisova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Koncepce Základním posláním naší mateřské školy je zajišťovat aktivní prostředí a dostatek přiměřených podnětů pro děti, doplňovat rodinnou výchovu a rozvíjet osobnost dítěte tak, aby v rozsahu svých možností získalo přiměřenou samostatnost v oblasti fyzické, psychické i sociální a aby dosáhlo základů kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj, učení a vzdělávání. Zaměření Škola je zaměřena na zdravý pohybový rozvoj dětí a uplatňování prvků ekologické výchovy. Pedagogové s dětmi pracují individuálně, skupinově i frontálně. Jsou nabízeny standardní i nadstandardní aktivity. Provozní doba Škola je otevřena v pracovní dny od 6,30 do 16,30 hodin. Kapacita Celková kapacita mateřské školy je 78 dětí, do jednotlivých oddělení jsou děti rozděleny podle věku: 1. oddělení „BERUŠKY“ – 26 dětí (zpravidla děti od 2 do 3,5 let) 2. oddělení „VČELIČKY“ – 26 dětí (zpravidla děti od 3,5 do 5 let) 3. oddělení „MOTÝLCI“ – 26 dětí (zpravidla děti od 5 let do odchodu do ZŠ)

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Raisova 226
Telefon: 466 303 108
E-mail: [email protected]

> Komentáře