Rozhledna Dalibor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Dalibor

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Možná Dalibora znáte, ani o tom nevíte… Rozhlednu s mužským jménem jste mohli vidět ve filmu Bobule. Poznejte ji osobně! Nedaleko obce Zaječí na kopečku nad vinařstvím U Kapličky stojí zděná rozhledna Dalibor. Majitelé oblíbeného vinařství U kapličky ji postavili na své náklady v roce 2012 – podobně jako o pět let dříve kapličku sv. Urbana, která stojí hned vedle. Rozhledna je vysoká 11 metrů, vyhlídková plošina je umístěna ve výšce osmi metrů. Pro malebné výhledny musíte zdolat třicet poměrně strmých ocelových schodů. I když rozhledna patří mezi menší, naskytne se vám výhled na vinice, pole i Novomlýnskou nádrž. Otevřeno po celý rok a zdarma. K Daliborovi se dostanete po cestě od Vinařství U kapličky, přístup značí šipky. A na cestě z rozhledny se třeba zastavte na skleničku.

> Otevírací doba

Celoročně - volně přístupná

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Zaječí

> Komentáře