Areál lesních her | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Areál lesních her

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Nad Lázněmi sv. Markéty v Prachaticích na úbočí Libína byl na konci roku 2017 otevřen nový Areál lesních her, který je určený hlavně dětem. Byl jsem zde Aktivitu navštívilo 56 lidí Počet hvězdiček je: 3,1/5. Hodnoceno: 34x.Počet hvězdiček je: 3,1/5. Hodnoceno: 34x.Počet hvězdiček je: 3,1/5. Hodnoceno: 34x.Počet hvězdiček je: 3,1/5. Hodnoceno: 34x.Počet hvězdiček je: 3,1/5. Hodnoceno: 34x. 3,1/5 (34 hodnocení) Malí návštěvníci zde najdou několik zastavení inspirovaných životem našich lesních zvířat. Mohou si vyzkoušet rychlost a hbitost veverky, pobyt v ptačím hnízdě či pavoučí síti. Nahlédnout mohou také do útrob stylizovaného mraveniště, nebo pozorovat žabí tůň. Jedná se o první etapu výstavby. Herní prvky jsou určeny zejména pro děti od 3 do 12 let. Každé zastavení je opatřeno pěknou cedulkou s řadou informací, takže si děti mohou jak zaskotačit v přírodě, tak se při tom něco nenásilnou formou naučit. Areál se má zvětšit, poskytnou zajímavé příležitost i mládeži do 15 či 16 let. V plánu je i vybudování venkovního hřiště, které by mohlo sloužit i starším milovníkům volného času v přírodě. Nedaleko Areálu lesních her se nachází také Zážitková stezka víly Majolenky a Naučná stezka ptačích budek.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Prachatice
Ulice: nad areálem Lázní sv. Markéty

> Komentáře