Zámek Vrbičany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámek Vrbičany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Pozdně barokní zámek Vrbičany byl postaven v letech 1786–1789 Františkem Kresselem z Kvaltenberka, pravděpodobně na místě původní středověké tvrze. Jedná se o jednopatrovou budovu, jejíž střední část je předsunutá a dvoupatrová. Zámek se nachází nedaleko Lovosic. Po 2. světové válce byl zámek posledním majitelům, rodu Herbersteinů, znárodněn a bylo v něm umístěno zemědělské učiliště. Klasicistně upravený a socialisticky vybydlený zámek koupila v roce 2011 firma Sempra Vrbičany a započala s jeho rekonstrukcí. V současné době je na zámku zřejmě největší výstava historických kočárků v ČR (v této chvíli více než 222 ks) ze sbírek Hanky Müllerové a Evy Vaněčkové, dále zde naleznete obrazy a grafiky akademického malíře Vladimíra Veselého. V zámeckém parku si můžete vyzkoušet rýžování českých granátů. VSTUPNÉ 40/20 KČ

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Vrbičany
Ulice: Vrbičany 1
Telefon: 723 886 328
E-mail: [email protected]

> Komentáře