Mateřská škola Horní Jelení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Horní Jelení

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola se nachází v krásném prostředí menší obce, je obklopena ze všech stran lesy, rybníky, loukami a poli. Děti se tedy denně pohybují v pěkném, čistém a zdravém prostředí. Proto i náš Školní vzdělávací program s názvem „Svět kolem nás“ navazuje na podmínky a podněty okolního prostředí. Hlavními tématy programu školy je výchova ke zdraví a zdravému životnímu stylu, výchova k ochraně životního prostředí, posilování a vytváření vztahu rodiče - dítě - škola a příprava dětí na vstup do ZŠ. Přiložené přílohy obsahují program enviromentální výchovy, školní preventivní program, preventivní logopedický program a cvičení lerngymnastiky. Mateřská škola má dvě podlaží, je čtyřtřídní, s kapacitou 100 dětí. V letošním školním roce 2020/2021 je zapsáno 66 dětí - z toho 2 děti integrované, a to ve třídách s celodenním provozem Motýlci, Lištičky a Broučci. Čtvrtá třída slouží jako stálá ložnice. Přilehlá prostorná zahrada je vybavena hřištěm, pískovišti, dřevěnými domečky, prolézačkami, proutěným tunelem a iglů, velkou dřevěnou sestavou se skluzavkou, věžemi, žebříky a terasou se sezením, truhlíky k vlastnímu pěstování a pozorování růstu zeleniny a bylinek.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Horní Jelení
Ulice: Havlíčkova 517
Telefon: 466 673 231
E-mail: [email protected]

> Komentáře