Mateřská škola Zdechovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Zdechovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

V současné době jsme jednotřídní mateřská škola s celodenním provozem (od 6 do 16 hodin) a kapacitou 25 dětí - zpravidla ve věku od 3 do 6ti let. Výchovně vzdělávací činnost probíhá podle školního vzdělávací programu "Objevujeme a poznáváme svět a život", který vychází z RVP pro PV a je každý rok aktualizován tak, aby odpovídal novelám právních norem a aby obsah vzdělávání byl pro děti každý rok jiný, zajímavý a obohacující. V příjemném prostředí, v pěkně zařízené herně s moderním vybavením, množstvím krásných hraček, knížek, didaktických pomůcek a materiálu pro výtvarné a jiné tvoření. Mateřská škola má upravenou prostornou zahradu s dvěma pískovišti, skluzavkou, houpačkami, bazénem, zahradními domky se spoustou hraček a materiálů umožňujících rozmanité činnosti dětí při pobytu venku. Pro děti se každoročně připravuje mikulášská nadílka, vánoční posezení s rodiči, masopustní karneval, vítání jara, výlety, divadelní představení, oslavy Dne dětí, odpoledne plné zábavy pro děti a jejich rodinné příslušníky, návštěvy v ZŠ ve Zdechovicích, ZUŠ v Přelouči, slavnostní rozloučení... Po dohodě s rodiči organizujeme - návštěvy solné jeskyně, před-plavecký kurz pro 5-6tileté , ozdravný pobyt v přírodě…

> Otevírací doba

6:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Zdechovice
Ulice: Zdechovice 157
Telefon: 466 936 163
E-mail: [email protected]

> Komentáře