Oblastní galerie v Mostě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oblastní galerie v Mostě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

základní: 20 Kč snížené: 5 Kč (děti, studenti, senioři, držitelé rodinných pasů) zdarma: děti do 6 let, a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, ICOM a AMG poplatek za fotografování v prostorách muzea 20 Kč. zdarma: Děti do 6 let, pedagogický doprovod, studenti a pedagogové uměleckých škol a dějin umění, novináři, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, ICOM, RGČR, AMG, NPÚ. Galerie výtvarného umění v Mostě, příspěvková organizace, je od roku 2001 spravována Ústeckým krajem. Svůj výstavní program realizuje v suterénním výstavním sále gotického kostela Nanebevzetí Panny Marie, který svou velkolepou centrální dispozicí umožňuje rozsáhlé realizace malířských a sochařských retrospektivních výstav. Výstavní činnost je koncipována tak, aby výběr umělců v dlouhodobém časovém horizontu přiblížil nejen mostecké a ústecké veřejnosti tvorbu předních výtvarných umělců a uměleckých proudů 20. a 21. století. Kromě vybraných českých umělců prezentuje i tvůrce zahraniční, u kterých se zaměřuje zejména na oblast frankofonní, německou a finskou. Cílem galerie je, aby návštěvník skrze prezentovaná umělecká díla a jejich estetickou kvalitu a uměleckou hodnotu, rozšířil a obohatil svůj cit k uměleckému dílu. Galerie spolupracuje se širokou kulturní veřejností, především se zaměřuje na práci s mládeží, kde je cílem naučit mladé návštěvníky zodpovědnosti a vztahu k bohatému duchovnímu a kulturnímu dědictví a skrze něj rozšiřovat schopnost komunikace a tolerance.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Starý Most
Ulice: Kostelní 289
Telefon: +420 725007315
E-mail: [email protected]

> Komentáře