Mateřská škola Semín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Semín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova mateřské školy stojí uprostřed obce a mateřská škola zde byla v části současných prostor otevřena již 1. 9. 1949. V letech 1975-1978 byla zásadně přestavěna, což umožnilo provoz dvou tříd, které byly využívány až do roku 1990. V současnosti se jedná opět o mateřskou školu jednotřídní, s kapacitou 26 dětí. Další zásadní rekonstrukce proběhla v roce 2014, kdy došlo k plynofikaci, výměně oken a zateplení celé budovy. Součástí mateřské školy je školní jídelna s kapacitou 90 jídel, která zajišťuje i obědy pro Základní školu Semín – škola si obědy odváží do své výdejny. Také školní kuchyně prošla v roce 2014 kompletní renovací. V prvním poschodí budovy je v současnosti sídlo Obecního úřadu Semín. Dům je postaven uprostřed rozlehlé zahrady, jejíž část, určená k pobytu dětí venku, čeká v blízké době zásadní přeměna. Mateřská škola má k dispozici celé přízemí této budovy, které je dále členěno na část určenou pro pobyt dětí a na školní kuchyni. Děti využívají chodbu, šatnu, umývárnu s WC, hernu a k ní volně navazující místnost odpočívárny a jídelního koutku. V této části MŠ dále využíváme šatnu a WC pro personál a úklidovou komoru. Všechny prostory určené pro pobyt dětí plně vyhovují kapacitě mateřské školy Semín i všem hygienickým požadavkům.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Semín
Ulice: Semín 138
Telefon: 466 932 522
E-mail: [email protected]

> Komentáře