Mateřská škola Rohovládova Bělá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Rohovládova Bělá

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola je umístěna v centru obce. I když se budova nachází cca 100 m od hlavní silnice, okna heren jsou situována do klidné a velké zahrady a děti nejsou rušeny hlukem. MŠ je velmi dobře dostupná, protože je blízko autobusových zastávek v obci a má i vlastní parkovací plochu pro auta přímo před areálem MŠ. Tvoří ji tři věkově smíšené třídy s dětmi zpravidla od tří do šesti let. V případě docházky dítěte s odloženou školní docházkou do sedmi let. V současné době navštěvuje MŠ 68 dětí. Motýlková a Duhová třída mají k dispozici každá své patro budovy. V přízemí je umístěná Sluníčková třída, kde je umístěna i kuchyně a botárny pro děti. Ve třídách v patře jsou dvě herny oddělené posuvnými dveřmi. V první herně jsou umístěny stolky a herna je mimo hry využívána ke stravování dětí. Druhá herna slouží dětem hlavně k námětovým a pohybovým hrám a k odpolednímu odpočinku. Každá třída má samostatnou výdejnu jídla, umývárnu, WC, sklad lehátek a lůžkovin, sklad pro ukládání hraček a šatnu pro odkládání dětských oděvů. V prvním patře budovy děti ještě využívají terasu, na kterou je samostatný vchod přímo z oddělení. Třetí třída se nachází v přízemí, kde je k dispozici herna a WC. Mateřská škola nemá zbudovaný bezbariérový přístup. Proto nemůže zatím poskytovat pomoc dětem s omezením pohyblivosti nebo dětem nechodícím.

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Rohovládova Bělá
Ulice: Rohovládova Bělá č. 58
Telefon: 724 221 067
E-mail: [email protected]

> Komentáře