Mateřská škola Přelouč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Přelouč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ má 9 tříd s celkovou kapacitou 252 dětí a to 6 tříd v hlavních budovách ul. Kladenská a 3 třídy v bývalém objektu ZŠ Praktická. Všechny třídy jsou heterogenní. Naše MŠ má dostatečně velké prostory, třídy jsou uspořádány tak, aby vyhovovaly nejrůznějším skupinovým i individuálním aktivitám dětí, byla provedena výměna dětského nábytku, tělocvičného nářadí a náčiní, třídy jsou vybaveny hračkami, pomůckami a materiálem dle potřeb a nároků dětí. Na každé třídě je vytvořen pracovní koutek, který slouží k výtvarným a pracovním činnostem dětí. Děti se svými výtvory podílejí na úpravě a výzdobě prostředí a učí se tak nenásilně estetice a kultuře bydlení. Mateřská škola Kladenská je druhým domovem Vašich dětí. Rádi bychom, aby všechny činnosti, které pro Vaše děti připravují zaměstnanci naší školy, byly přínosem a obohacením předškolního období dětí, aby na čas strávený ve školce rády vzpomínaly a aby, až samy budou dospělými lidmi, rozdávaly lásku, radost a byly ohleduplné ke svému okolí ,neboť to je v dnešní době velmi důležité. Doufáme, že se nám ve spolupráci s rodiči podaří připravit pro všechny děti radostné a šťastné dětství, na které nikdy nezapomenou.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Přelouč
Ulice: Kladenská 1332
Telefon: 466 768 280
E-mail: [email protected]

> Komentáře