Mateřská škola Lázně Bohdaneč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Lázně Bohdaneč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Věcné prostředí mateřské školy je v současné době charakterizováno uspořádáním tříd jako dílen a zároveň heren podporující aktivity dětí potřebných pro rozvoj jejich osobnosti. Prostředí poskytuje podněty pro pracovní, pohybové, dramatické, ale i smyslově poznávací činnosti. Ve třídách je dostatek dětem dostupného výtvarného materiálu, hraček i pomůcek, dostupná je dětem i literatura a dětské hudební nástroje. Důležité místo je věnováno vystavování a uchovávání dětských výtvorů. Interiéry tříd, heren, umýváren i šaten jsou neustále obměňovány podle toho, co právě děti ve třídě prožívají, jakým tématem se zabývají. Každé dítě má na odpočinek své lehátko. Z domova si může přinést plyšovou hračku nebo polštářek, aby se při odpočinku cítilo příjemně. Stravování pro mateřskou školu zajišťuje kuchyň při základní škole v sousedství areálu. Školní zahrada poskytuje dětem v zimě sáňkování na uměle zbudovaných kopcích, v létě osvěžení v mlhovišti a pod sprchami. Každá třída má k dispozici samostatnou část zahrady s pískovištěm, průlezkami, houpadly. Společné je fotbalové hřiště. Výhledově se snažíme zahradu ještě více přizpůsobit různorodým pohybovým aktivitám dětí, včetně relaxace. Poloha mateřské školy umožňuje učitelkám s dětmi realizovat krásné vycházky do přírody, ale zároveň mohou pozorovat i život ve městě.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Bohdaneč
Ulice: Dr. Tyrše 550
Telefon: 774 753 921
E-mail: [email protected]

> Komentáře