Mateřská škola Břehy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Břehy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA poskytuje celodenní péči o 48 dětí v době od 6:30 do 16:00 hodin. V 1. třídě KYTIČEK je 24 nejmladších dětí, ve 2. třídě MOTÝLKŮ se vzdělává 24 dětí starších a předškolních. O všechny děti pečují plně kvalifikovaní zaměstnanci. Jsme školou rodinného typu se zaměřením na vztahy mezi mladšími a staršími dětmi. Vytváříme dobré podmínky pro rozvoj kamarádských vztahů, empatie, solidarity, vzájemné pomoci, respektu. Mladší děti se od starších rychleji učí. Nejmladším dětem je poskytována výraznější individuální péče a prostor pro uspokojování individuálních potřeb. Obě třídy jsou úzce propojeny, děti se navzájem znají, jsou v každodenním kontaktu. Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Náš svět“, který je v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Rodičům je k dispozici na webových stránkách v sekci Dokumenty školy a k nahlédnutí v šatně Motýlků.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Břehy
Ulice: V Zákoutí 91
Telefon: 466 672 815
E-mail: [email protected]

> Komentáře