Mateřská škola Erno Košťála | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Erno Košťála

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Erno Košťála byla otevřena 1. 9. 1990 jako společné zařízení Jesle a mateřská škola. Se zánikem jeslí vznikla šestitřídní mateřská škola s celodenním provozem a kapacitou 146 dětí, ale v současné době byl počet navýšen na 150 dětí. Od 1. 1. 1995 bylo MŠ přiznáno postavení právního subjektu – příspěvkové organizace. Součástí školy je školní jídelna. Mateřská škola se nachází na sídlišti Dubina v blízkosti školy základní, v dosahu MHD, ale také v blízkosti lesa, který bývá častým cílem vycházek a pobytu venku. Areál školy je tvořen čtyřmi objekty panelového typu, pátým je spojovací chodba, která tyto objekty propojuje. Budovy pro pedagogickou činnost jsou dvoupodlažní, hospodářský pavilon je jednopodlažní. K areálu školy patří také rozsáhlá zahrada s krytem CO, který je pronajímán zřizovatelem. Zahrada naší MŠ prošla úpravami pro lepší využití volných her našich dětí, pro umožnění environmentální výuky. Zahrada byla na základě projektu nově osázena okrasnými stromy, keři a byly vybudovány nově průlezky a velké tabule na malování. Děti jsou z nové zahrady nadšené a s radostí ji využívají.

> Otevírací doba

6:15 - 16:45

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Erno Košťála 991
Telefon: 466 262 498
E-mail: [email protected]

> Komentáře