Mateřská škola Srdíčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Srdíčko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

KONCEPCE Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností zájmů a potřeb. Zaměřujeme se na využívání digitálních technologií při vzdělávání dětí předškolního věku a zároveň nabízíme dětem dostatek pohybových a sportovních aktivit. BUDOVA MŠ je umístěna na okraji sídliště Dubina a byla slavnostně otevřena 1. září 1978. Objekt tvoří pět pavilonů. Ve čtyřech pavilonech jsou v současné době umístěna oddělení mateřské školy, pátý pavilon je hospodářský. Letos proběhla rozsáhlá rekonstrukce školní kuchyně (viz fotogalerie) a už se těšíme na dobroty, které nám paní kuchařky v nové kuchyni připraví. ZAHRADA Kolem celého areálu MŠ je velká zahrada se vzrostlými stromy. Průlezky, houpadla, dřevěný domeček, vláček jsou dalšími herními koutky pro naše děti. Sprchoviště je využíváno k otužování dětí hlavně v letních měsících. KAPACITA Kapacita mateřské školy je 104 dětí.

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Luďka Matury 653
Telefon: 466 261 684
E-mail: [email protected]

> Komentáře