Mateřská škola Pardubice-Polabiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Pardubice-Polabiny

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ Brožíkova byla otevřena jako šestitřídní v roce 1976 na sídlišti Polabiny IV.,nový pavilon, sloužící jako sedmá třída, byl vybudován v roce 2010. MŠ je včleněna do příjemného prostředí na konci sídliště před tenisovými kurty nedaleko řeky Labe. Je obklopena rozsáhlou zahradou s množstvím zeleně a vhodným vybavením pro činnosti dětí. Areál mateřské školy tvoří pět samostatných pavilonů. Hospodářský pavilon slouží jako technické zázemí a kanceláře, v dalších budovách jsou třídy pro děti MŠ. Severní stranu budov obklopuje dopravní hřiště s přenosnými dopravními značkami a garáží s vozovým parkem. Všichni zaměstnanci se snaží rozvíjet děti přirozenými a jim blízkými činnostmi. Vždyť pohyb, zpěv, pohádky, práce, malování, humor - to vše dělá školu tím, čím má být. Do tříd Měsíček, Hvězdička, Berušky, Myšky, Mravenci, Čmeláci jsou děti zařazovány podle věku, ale přihlíží se i k požadavkům a přáním rodičů, k respektování sourozeneckých a přátelských vazeb dětí. Alternativní třída Sluníčko s prvky waldorfské pedagogiky pro děti ve věku od 2 do 6 let. Tato třída zajišťuje specifický program za aktivní účasti rodičů po celý rok.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Brožíkova 450
Telefon: 466 799 178

> Komentáře