Naučná stezka Motýlí ráj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Motýlí ráj

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Délka: 2–3 km Náročnost: 1 (vhodná i pro rodiny s malými dětmi) V údolích Šraňky a Habrůvky najdete 4 panely, které Vás seznámí se zajímavostmi Motýlího ráje. V Habrůvkách je umístěn jeden panel, ve Šraňkách stojí panely tři, které jsou s čísly 12, 13 a 14 napojeny na naučnou stezku Ždánický les. Naučná stezka Motýlí ráj je značená od autobusového nádraží, kolem městského úřadu na konec města ulicí Žandrof, kde přechází do údolí Šraňky. Na konci údolí je možné vstoupit do lesa a napojit se na naučnou stezku Ždánický les. Můžete se jen krátce projít Motýlím rájem anebo si udělat pěkný okružní výlet otevřenou krajinou a lesem. Zajímavé: Pro pozorování motýlů je nejvhodnější začátek léta, ale své krásy umí Motýlí ráj předvést v každém ročním období.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Ždánice

> Komentáře