penzion Novina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

penzion Novina

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ubytování v klidném lesním prostředí ve 2-4 l. pokojích, prostor pro kurzy a semináře. Vegetariánská (vegan) polopenze nebo pronájem bez stravy. Kontakt přes messenger, online chat nebo email. Nabízíme pobyty pro páry, rodiny s dětmi, které hledají vhodné místo k aktivnímu odpočinku i hluboké relaxaci. Penzion Novina je ale také místo vhodné k pořádání firemních setkání, seminářů, workshopů či jiných zážitkových pobytů. Okolí penzionu nabízí spoustu přírodního bohatství i památek k prozkoumání, takže na své si jistě přijdou aktivní sportovci, turisté i milovníci památek. V rámci pobytu na váš čeká chutná a zdravá rostlinná strava, kterou vám s láskou připraví zaměstnanci penzionu. Filozofie penzionu je založena na podpoře zdraví – zdravého životního stylu i stravování. Více info o nás najdete na www.bioobchod.cz. Pobyty můžete rezervovat na emailu: [email protected]. Tel: +420 604 565 834 slouží k akutním organizačním dotazům ohledně ubytování.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Kryštofovo Údolí
Ulice: Novina 101
E-mail: [email protected]

> Komentáře