Výstava Body Worlds | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Body Worlds

> Termín

24.9.2020 - 31.1.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

PROŽIJTE NEJVĚTŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ LIDSTVA BODY WORLDS zavede návštěvníky na nezapomenutelnou cestu do lidského těla. Unikátní výstava poskytuje fascinující vhled do komplexní struktury těla a vysvětluje, jak fungují funkční systémy a orgány. Návštěvníci zažijí mnohem více než na běžné výstavě, protože poznají své vlastní tělo úplně novým způsobem. ​ BODY WORLDS se nezaměřuje pouze na zdokonalení anatomických znalostí návštěvníků. Cílem výstavy je inspirovat návštěvníky, aby věnovali více pozornosti jejich zdraví, aby poznali jejich fyzický potenciál a přemýšleli o tom, co znamená být zdravým člověkem. Co u nás zažijete? Více než 150 exponátů lidského těla, včetně 15 ikonických plastinátů celého těla. Výstavou vás provedou vyškolení medici, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy. Anatomické zrcadlo - návštěvníci uvidí umístění životně důležitých orgánů přímo v jejich těle. Dokumentární fotografie - ukazující dlouhověkost a stárnutí lidí z celého světa. Tréninková část - např. tipy pro zdravou páteř a správné držení těla. Expozice o kardiovaskulárních onemocnění a zdraví srdce. Mozek a jeho zdraví - nemoci mozku jako Alzheimerova choroba apod. na podrobných vzorcích. Odhalení nemoci a zdraví - porovnání zdravých a nemocných orgánů. Vývoj plodu - sbírka historických plodových vzorků. Dvojjazyčná výstava - výstava je v českém i anglickém jazyce.

> Otevírací doba

OD 9:00 DO 19:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Telefon: +420 723 353 792

> Komentáře