Hotel a farma Vysoká | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel a farma Vysoká

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Farma Vysoká Hotel Farmu Vysoká naleznete v malebném podhůří Jizerských hor ve městě Chrastava nedaleko Liberce. Hotel Farma Vysoká je unikátní svojí polohou s výhledem na tři různá pohoří – Ještědské, Jizerské a Lužické. Umístění hotelu proto bývá nazýváno „Nebeskou pastvinou“. Přímo z hotelu i z vyjížděk na koních uvidíte Ještěd, symbol Libereckého kraje. Nabízíme stylové ubytování na Farmě, posezení ve dvoupatrové restauraci, ustájení koní, agroturistiku, wi-fi free, půjčovnu kol a řadu dalších služeb. Pořádáme firemní večírky a akce, oslavy narozenin, svatby včetně svatebních hostin, sportovní soustředění a školení. Náš hotel je místem zcela jedinečného Country festivalu. Hotel Farma Vysoká je ideálním místem pro dovolenou na venkově a agroturistiku. Nabízíme vyjížďky na koních do okolí, které je izolované od civilizace, kde snadno zapomenete na starosti všedních dnů. Náš hotel však uspokojí i náročného klienta, který si nepřeje trávit aktivní dovolenou a slouží i pro tranzitní ubytování. K Farmě Vysoká se nejlépe dostanete po rychlostní silnici 35, 10 km od Liberce směrem k německo-polským hranicím. Recepce je vám vždy k dispozici od 8 do 20 hod., kdy vás obslouží buď naše recepční přímo na recepci, či telefonicky na tel. +420 727 805 190. Děkujeme za pochopení.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Chrastava
Ulice: Vysoká 9
Telefon: 602 336 911
E-mail: [email protected]

> Komentáře