Muzeum lega | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzeum lega

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Muzeum lega je velmi pěkná a moderní expozice oblíbené hračky v Liberci, kde si můžete exponáty nejen prohlédnout, ale také sami tvořit. Jedním z největších taháků je model bojové planety z Hvězdných válek. Muzeum lega najdete v Liberci v nákupním centru Plaza. Parkování je možné v garážích, 1. hodina zdarma, při nákupu 2. hodina zdarma. V libereckém muzeu uvidíte více než 1 000 originálních modelů postavených z lega. Největší raritou je model liberecké radnice, který je poskládán ze 100 000 kostiček a stavěl se šest měsíců. Líbit se vám bude i velký dětský koutek a nadstandardně vybavený obchod. V něm seženete i stavebnice, které se běžně v České republice neprodávají. Kromě radnice tu najdete také velký model známé bojové planety z Hvězdných válek. Nejen hranaté kostičky V dětském koutku je samozřejmě bazének s legem, ale mimo něj i spousta kolejí a malé sesličky, na které si mohou sednout rodiče. Mohou tu tvořit děti menší i větší. K muzeu je samozřejmě přiřazená i prodejna, ve které si můžete koupit nepřeberné množství součástek a druhů lega. Muzeum lega je prima možnost, jak strávit odpoledne, když počasí zrovna nepřeje výletům. Máte-li hravé děti, případně jste-li hraví také, celá rodinka si užije spoustu legrace a nebudete se ani chvíli nudit.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Palachova 1404, OC Plaza
Telefon: +420 776 603 040
E-mail: [email protected]

> Komentáře