Dětský koutek - Oblastní galerie Liberec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský koutek - Oblastní galerie Liberec

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V budově galerie plné skvělých výstav najdete v suterénu dvě místnosti určené dětem. Děti si tu můžou tvořit a hrát a nenásilně se tak dostávají k výtvarnému umění. V budově galerie plné skvělých výstav najdete v suterénu dvě místnosti určené dětem. Děti si tu můžou tvořit a hrát a nenásilně se tak dostávají k výtvarnému umění. V nádherné budově bývalých Městských lázní Františka Josefa I. od roku 2014 sídlí Oblastní Galerie Liberec. Bazén tu už není, místo něj tu však najdete skvělé výstavy a především dětský koutek, který je situovaný v suterénu budovy. Ve dvou místnostech mohou děti tvořit obrázky na obří magnetické tabuli, skládat obrazy z kostek, vyzkoušet roli osvětlovače či čmárání do písku. A třeba se tak nenásilnou formou dostat k výtvarnému umění. Dospělé zaujme umělecký fotoaparát se samospouští, který byl bohužel zrovna během naší návštěvy mimo provoz. Ale vyzkoušeli jsme jej již dříve a je to paráda! V galerii probíhají také různé výtvarné programy pro děti

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Masarykova 723/14
Telefon: +420 485 106 325
E-mail: [email protected]

> Komentáře