Dům Jonáš Janov nad Nisou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům Jonáš Janov nad Nisou

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Jizerských horách v obci Janov nad Nisou na Malém Semerinku se nachází Dům Jonáš.Dřevostavba dokončená v roce 2018 je nepřehlédnutelná díky velkým kulatým oknům. V moderním interiéru se nacházejí 2 apartmány, dětský koutek, sauna a lyžárna. Každý z apartmánů disponuje obývacím pokojem, oddělenou ložnicí, plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou. Parkování přímo u domu. K dispozici je velká zahrada s vyžitím pro malé i velké. Dům Jonáš se nachází v blízkosti hlavních turistických a cyklistických tras. V zimním období je možné sjezdové lyžování v nedalekém areálu Severák v Hraběticích, kde se i pro běžkaře nachází nástupní místo na Jizerskou magistrálu. Dům Jonáš je krásné ubytování pro rodiny s dětmi v Jizerských horách. V nově postavené dřevostavbě jsou tu dva příjemné apartmány, mezi nimi dětský koutek a okolo veliká zahrada.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Janov nad Nisou
Ulice: Janov nad Nisou 96
Telefon: +420 607 574 559

> Komentáře