Naučná stezka Javornický hřeben | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Javornický hřeben

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

NAUČNÁ STEZKA Javornický hřeben Hřebenovka Javorníků s nástupními místy v obcích na moravské i slovenské straně. Celková délka trasy je cca 49 km a vede ze Střelné do sedla Bumbálka, s odbočkami na Pulčínské skály a k rozhledně na Třeštíku. Tabule jsou jen na nástupních místech. Jednotlivá zastavení ( je jich 18) jsou v terénu označena kameny s reliéfem a kovovou destičkou s kratičkým textem. Ke stezce byl vydán letáček a chystá se knižní průvodce. Stezku připravila Společnost pro přírodu Actaea spolu s obcemi na moravské i slovenské straně Javorníků a Správou CHKO Beskydy. Naučná stezka je zaměřená na přírodu, na zdejší krajinu, historii a na salašnictví. Naučné tabule jsou jen v nástupních obcích, po trase pak najdete kameny s reliéfem a kamennou destičkou se stručným popisem. Možno jít ve variantě 33km nebo 49 km či méně.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Valašská Senice

> Komentáře