Naučná stezka Chropyně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Chropyně

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na trase naučné stezky okolím Chropyně se ze 12 informačních panelů dozvíte o NPP Chropyňský rybník, lužním lese u Malé Bečvy a loukách v okolí rybníka Hejtman. Je vhodná pro pěší i cyklisty, délka trasy je 3,5 km. Začátek stezky je před městským úřadem a konec na kraji luk Hejtman. Zveme Vás k příjemné procházce okolím Chropyně a jednotlivé zastavení Vám přiblíží nejen krásy přírody ale i historii a a současnost města Chropyně. Jednotlivá zastavení můžete virtuálně navštívit také v tomto seznamu: · Vstupní tabule – základní údaje o naučné stezce (délka trasy, jednotlivá zastavení) · NPP Chropyňský rybník · NPP Chropyňský rybník – co roste v okolí rybníka · Historie Chropyně · NPP Chropyňský rybník – kdo žije v okolí rybníka · Malá Bečva a její obyvatelé · Lužní les · Ptáci lesů a polí · Rybníky a rybníkářství · Tůně, kanály a minerální prameny · Louky Hejtman · Vstupní tabule - základní údaje o naučné stezce (délka trasy, jednotlivá zastavení) K naučné stezce Okolo Chropyně byl vydán informační leták.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Chropyně

> Komentáře