Kreativní zebra | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreativní zebra

Foto: Adéla Čadková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kreativní zebra je keramická dílna, kde můžete aktivně relaxovat a namalovat si keramický kousek nádobí pro sebe či jako dárek. Pokud si myslíte, že nejste kreativní, nebo že neumíte malovat, tak vás naši trpěliví lektoři přesvědčí o opaku! Máme mnoho různých pomůcek a umíme naučit nenáročné, ale efektivní techniky tvoření, takže vyrábět s námi zvládne opravdu každý. Můžete si u nás v klidu posedět a namalovat vlastní keramiku nebo se zúčastnit některého z kurzů. Navštěvují nás rodiny s dětmi i bez dětí, skupiny přátel, dvojice kamarádek, které si popovídají nejen u kávy, ale i u tvoření. Hledáte místo na netradiční rande? Udělejte si u nás hezký večer s tvořením a vyrobte si třeba hrneček vzájemně na památku. Není rovněž problém si přinést vlastní víno k tvoření. Rádi vám u nás zajistíme nezapomenutelnou oslavu narozenin, zorganizujeme teambuilding, rozlučku se svobodou či cokoliv dalšího. Pořádáme též akce pro školy a školky. Jsme zkrátka místo, kde si každý najdete to své. Garantujeme, že vás tvoření pohltí!

> Otevírací doba

Otevřeme v průběhu října 2020

Út-čt: 10.00 - 18.00
Pá-so: 14.00 - 20.00
Ne: 10.00 - 18.00

Mimo otevírací dobu otevřeme na rezervace

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Vinohrady
Ulice: Vinohradská 406/23
Telefon: 735060640
E-mail: [email protected]

> Komentáře