Dračí doupě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dračí doupě

> Termín

01.10.2020-28.1.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Pravidelná setkání dětí zapojených do stolní rolové hry. Pomocí vyprávění stavíme společný příběh, který ožívá. Vydej se s námi za dobrodružstvím ve světě plném fantazie, kouzel, nestvůr, tajemství a pokladů! Staň se hrdinou, který společně se svými přáteli dokáže zachránit vesnici před příšerami z temného hvozdu, který objeví vzácný artefakt plný magické moci, který odhalí zapomenuté podzemní město plné pokladů – nebo který prostě mávnutím ruky a kouzlem ohřeje ranní čaj a vtipnou větou rozproudí zábavu na hradní hostině! Knihovna nabízí pro starší děti kroužek dobrodružných stolní rolových her na hrdiny: Dračí doupě a FATE. Je to druh her, kde hráči zaujímají role vlastních vymyšlených postav a pak za ně v samotné hře jednají. Společně s ostatními pak pomocí vyprávění staví společný příběh. To, jak a kam se bude odvíjet, určuje vedoucí hry zvaný Pán jeskyně, který hráčům pomáhá, ale také jejich postavám do cesty staví nejrůznější výzvy a překážky, aby bylo dobrodružství napínavé. Hráči se tak stanou přímými účastníky příběhů, které by jinak jen četli v knihách nebo viděli ve filmech. Pro koho? Pro děti od 11 do 15 let, které jsou zvídavé, mají rády fantasy a dobrodružství, jsou otevřené týmové spolupráci a rády si hrají. Vytvoříme dvě družiny pro 5 – 6 dětí. Kde? V knihovně v jejím historickém sklepení. Sraz vždy na dětském oddělení. Kdy? Vždy ve čtvrtky od 16.00 do 19.00 hodin. Zde je seznam termínů. Termíny na první pololetí 1., 8., 15., a 22. října 2020 5.,12, 19. a 26. listopadu 3.,10.,17. prosince 7.,14, . 21., a 28 ledna 2021

> Otevírací doba

čtvrtek 16.00 - 19.00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Pernštýnské nám. 77
Telefon: 466 531 240
E-mail: [email protected]

> Komentáře