Recyklo - Pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Recyklo - Pohádka

> Termín

25.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

RECYKLO-POHÁDKA aneb skutečné příběhy z lesa.. Pojďme s Cecilem do pohádky… a kam to bude tentokrát? Prasátko Cecil se vydává do lesa na hříbky, protože má velikánskou chuť na houbovou polévku. Co se ale nestane, v lese místo hříbků potkává tři velmi zvláštní obyvatele, kteří tam tak úplně nepatří. Postupně se Cecil seznamuje s papírovým Pytlíkem Pepou, Pet Lahví Olinkou a s paní Skleněnou, která se tam zakutálela bůh ví odkud." Společně zjistíme, jak se tam dostali a kde by mělo být jejich pravé doma. Pojďte si s námi a s Cecilem poslechnout skutečné příběhy z lesa a naučit se, jak jej uzdravit a zachovat ho čistý a krásný. A protože je Cecil velmi hravé prasátko, po pohádce nás čeká nějaká ta prasečinka v podobě hry za nějakou tu odměnu. Chrochtání smíchy dovoleno.

> Otevírací doba

15:00 až 16:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: ŠELEPKA - Šelepova No. 1

> Komentáře